SlovenskySlovensky
Cena celkem: 0,- €

Servisy

Servisné strediská záhrada - typ A 

Vykonáva záručný aj pozáručný servis na záhradnú techniku ​​distribuovanú firmou GARLAND, bez ohľadu na miesto jej zakúpenia (obchodné reťazce, internetové obchody alebo špecializované zmluvné predajne). 

Servisné strediská záhrada - typ B 

Tento typ servisných stredísk je väčšinou integrovanou súčasťou predajných miest autorizovaných dealerov. Pre našich zákazníkov to znamená, že na záhradnú techniku ​​zakúpenú v konkrétnej predajni nášho zmluvného partnera, mu bude na rovnakom mieste poskytnutý aj autorizovaný záručný a pozáručný servis. Možnosť opravy stroja, ktorý bol kúpený mimo takú predajňu (napr. v sieti obchodných reťazcov alebo cez internetový obchod) je možná len po dohovore s konkrétnym servisným strediskom typu B.

Servisné stredisko pre elektrické náradie a vodný program

Predajcu, u ktorého ste stroj kupovali slúži zároveň ako servisné zberné miesto. Pri reklamácii len kontaktujte príslušného predajcu, ktorý sa Vám o servis u neho zakúpeného stroja postará. 

Pri kontakte so servisným strediskom (či už telefonicky, e-mailom alebo osobne) vždy uvádzajte názov stroja, modelové číslo stroja a sériové číslo stroja (nájdete na štítku stroja).

Vyhľadať servisní střediska

Seznam servisních středisek

Počet nalezených servisních středisek: 11
AUTO-MOTO E50 Sečovce Servis B
BTPS s.r.o. Dolné Orešany Servis A
J&M Technik s.r.o. Malacky Servis A
Ján Kačinec - JMP TECHNIK Nová Baňa Servis A
LUMOLA s.r.o Kolbovce Servis B
LUMOLA s.r.o Stropkov Servis B
Novátor s.r.o. Košice Servis B
Peter Olejár - CLEANIT Lukačovce
POWER PLUS - LR, s. r. o. Prešov Servis B
RENOST - kolieska & castors,s.r.o. Ružomberok Servis B
U - Max , spol. s.r.o. Námestovo Servis B